SPORTOVNĚ – TURISTICKÝ KURZ SPŠ A VOŠ PÍSEK

Sportovně turistický kurz 2019 - Informace

Workshopy na průmyslovce v Písku 24. 1. 2019

Vloženo: 25.1.2019 | Zobrazeno: 465x | Zatím neupraveno
Děkujeme uchazečům o studium a jejich rodičům za spolupráci a věříme, že se jim u nás na průmyslovce líbilo!

Ve čtvrtek 24. 1. 2019 proběhlo na Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole v Písku další kolo technických workshopů, které byly určeny žákům ze základních škol, kteří mají zájem studovat na naší průmyslové škole. Uchazeči mají na výběr ze tří studijních oborů a zaměření: Elektrotechnika, Počítačové projektování a Informační technologie. Tentokrát se uchazeči pod vedením pedagogů Bc. Pajera, Ing. Slavíka, Ing. Širokého a asistentů z řad žáků SPŠ zapojili v odborných učebnách do programů:

• Stavebnice – seznam se s elektrickým obvodem
  • Snímání otisků prstů – poznej biometrické metody