Vyzvednutí svých věcí ze šatních skříněk
6.5.2020

Žáci, kteří si budou chtít vyzvednout své věci ze šatních skříněk, popř. z kmenových tříd, se mohou dostavit k vyzvednutí ve dnech PONDĚLÍ a STŘEDA od 7 do 13:30 hod.

Zvoňte prosím u hlavního vchodu na kancelář.

Microsoft Office 365 máme pro naše žáky už 2. rokem zdarma a připomínáme možnosti využití, včetně výčtu služeb
20.4.2020

Ve škole nabízíme už druhým rokem pro naše žáky služby MICROSOFT OFFICE 365 ZDARMA, a to po celou dobu studia na SPŠ a VOŠ Písek! Vždy na začátku školního roku tuto možnost avizujeme a teď pro jistotu znovu připomínáme, jaké služby můžete v rámci Office 365 využít zdarma.
APLIKACE:
Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Onenone. Jedná se o webové verze aplikací, které je možné naistalovat celkem až na 5 zařízení.
SLUŽBY: ...
Exchange - služby e-mailového serveru;
Onedrive - cloudové úložiště s prostorem až 1024 GB;
Sharepoint - informace pro zaměstnance a studenty, jejich zapojení do dění na komunikačních a týmových webech na intranetu postaveném na SharePointu;
Teams - digitální centrum, kde najdete konverzace, obsah a aplikace, které vaše škola potřebuje pro lepší spolupráci a zapojení všech;
Sway - digitální nástroje určené k vyprávění příběhů;
Forms - dotazníky a kvízy s automatickým hodnocením;
Stream - služba videí pro podniky, díky které můžete ve své organizaci vytvářet, spravovat a bezpečně sdílet videa;
Flow - automatizace pracovních postupů v aplikacích i službách bez nutnosti psát kód;
Powerapps - vyvíjejte bez programování aplikace, které vám pomůžou rychle šířit potřebná data přes vlastní web a mobilní aplikace.
School Data Sync - správa tříd a Plánování pracovních rozvrhů a každodenních pracovních úkolů v Microsoft Teams;
Yammer - interní komunikační síť pro sdílení a komunikaci;
MS Azure Dev Tools for Teaching - sada cloudových nástrojů, vývojového softwaru, internet věcí, mobilní technologie, úložiště….

Aktualizovaný návod na připojení k VPN pro přístup na školní sdílené disky
30.3.2020
Návod na přístup VPN na školní síť je uveden zde

Nadační fond

Vloženo: 21.1.2018 | Zobrazeno: 3088x | Zatím neupraveno

Historie:

15.11.1991 – založena NADACE 50 Střední průmyslové školy v Písku
10.12.1998 – změna názvu na Nadační fond průmyslové školy v Písku

Účel Nadačního fondu průmyslové školy v Písku:

• podporovat propagaci Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy v Písku /dále jen „školy“/,
  • podporovat humanitní a polytechnické práce školy,
  • finančně a materiálně podporovat modernizaci výuky a vybavení školy,
  • finančně i materiálně podporovat zahraniční kontakty studentů i učitelů školy organizované jak školou, tak i nadačním fondem,
  • podporovat pracovní, společenské i další kontakty s městem Písek, píseckým okresem a jejich institucemi,
  • podporovat sportovní a kulturní aktivity žáků a učitelů školy,
  • podporovat a finančně zabezpečit spolupráci s podnikateli,
  • oceňovat nejlepší absolventy a žáky školy,
  • podporovat vědecké, odborné, výchovné, kulturní a další podobné projekty,
  • poskytovat nadační příspěvky v souladu s posláním nadačního fondu,
  • působit i konzultačně a poradensky v souladu s posláním nadačního fondu,
  • přijímat nadační dary v souladu s posláním nadačního fondu,
  • finančně zabezpečit společenskou úroveň ukončování studia,
  • finančně zabezpečit nutné poplatky související s činností nadačního fondu.

Informace o příjmech a výdajích Nadačního fondu průmyslové školy v Písku u p. Evy Drábkové.

Správní rada:

předseda: Ing. Bc. Vlastimír Dubovský