Vloženo: 27.3.2020 | Zobrazeno: 52x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, vážení uchazeči o studium, ještě jednou bych vás chtěl ujistit, že Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen MŠMT) avizované zrušení 2. termínu jednotných přijímacích zkoušek (dále jen JPZ) na střední školy v žádném případě neznamená, že nepočítáme s uchazeči, kteří si naši školu SPŠ a VOŠ Písek uvedli v přihlášce na druhém místě pro druhý termín JPZ.

Vloženo: 25.3.2020 | Zobrazeno: 77x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, vážení uchazeči o studium, dovolte mi, abych vám poděkoval za odevzdání přihlášky ke vzdělávání ve Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole v Písku a podal vám informace, které mám k dnešnímu dni dostupné z tiskových zpráv Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen MŠMT). MŠMT v souvislosti s aktuální situací okolo šíření nového koronaviru COVID-19 představilo určitý plán, jak by mohly proběhnout jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Hlavní informací je, že termín výše uvedených zkoušek se bude odvíjet až od data, kdy bude zrušeno krizové opatření vlády ohledně uzavření základních a středních škol.

Vloženo: 17.3.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 275x | Zatím neupraveno

Vloženo: 16.3.2020 | Zobrazeno: 552x | Zatím neupraveno
V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v ČR a nebezpečím šíření nového druhu koronaviru, v souladu s opatřeními přijatými Bezpečnostní radou státu, platnými opatřeními Vlády ČR a příslušných ministerstev, zřizovatele školy a dalších orgánů, jejichž působnost má přímý vliv na činnost Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Písek, Karla Čapka 402, vyhlašuji s platností od 16. 3. 2020 následující opatření:

Vloženo: 10.3.2020 | Zobrazeno: 485x | Zatím neupraveno
V souvislosti s opatřením přijatým dne 10. 3. 2020 Vládou ČR a Ministerstvem zdravotnictví ČR je s platností od středy 11. 3. 2020 až do odvolání zrušena školní výuka na základních, středních a vyšších odborných školách.

Vloženo: 9.3.2020 | Zobrazeno: 186x | Zatím neupraveno
V souvislosti s aktuální a dynamicky se měnící situací, kdy hrozí reálné riziko nákazy koronavirem, doporučuji žákům, studentům, zaměstnancům i návštěvníkům školy průběžně sledovat zejména webové stránky Ministerstva zdravotnictví a Vlády České republiky. Jsou zde uvedeny informace i o případné povinné karanténě.

Celkem: 78 článků