Informace Tady nic není :-(

Chci studovat na písecké průmyslovce

Vloženo: 24.6.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 9x | Zatím neupraveno

Vloženo: 23.6.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 27x | Zatím neupraveno
Ve středu 15. 6. 2022 se naši úspěšní žáci setkali v doprovodu ředitele SPŠ a VOŠ Písek Ing. Jiřího Uhlíka se starostkou města Písek Mgr. Evou Vanžurovou.

Vloženo: 11.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 544x | Zatím neupraveno

Vloženo: 11.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 628x | Zatím neupraveno
Dne 8. 4. 2022 se v areálu FC Písek konalo okresní kolo středních škol ve fotbale. Náš tým SPŠ a VOŠ, který má v sestavě výborné fotbalisty trénující pod klubem FC Písek a pravidelně nastupující v zápasech různých kategorií, podal výkon, který kvalitou jasně převyšoval ostatní týmy. V posledním utkání proti mužstvu obchodní akademie však náš tým lehce polevil a uhrál výsledek jen 0:0, kdy jejich brankář v nadstavbě bravurně vychytal 2 penalty našich playerů.

Vloženo: 7.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 496x | Zatím neupraveno

Vloženo: 7.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 351x | Zatím neupraveno
Úvodní akce k další fázi projektu proběhla 4. dubna 2022 v sále Městské knihovny Písek, kde se konaly první prezentace, s nimiž vystoupili studenti. Jednotlivé týmy měly za úkol připravit si podklady a podnikly výzkum v archivu či muzeu. Díky jejich bádání pak byly představeny osudy několika židovských rodin z Písku.

Vloženo: 7.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 357x | Zatím neupraveno
Ve dnech od 28. března do 1. dubna vyrazily celkem 4 třídy 1. ročníku na lyžařský výcvikový kurz do Pece pod Sněžkou.

Celkem: 164 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.