Úřední dny (po dobu hlavních prázdnin)
29.6.2020

pondělí od 09.00 - 11.00 hod.

V ostatní dny škola pro veřejnost uzavřena. Případné návštěvy objednat na tel. č. 382 214 805-6 nebo 604 415 519.

Zápisové lístky
16.6.2020

Přijatí uchazeči  mohou odevzdat zápisové lístky do 23. 6. 2020, každý pracovní den v době od 7:30 do 16:00, v kanceláři školy.

Nepřijatí uchazeči mohou podat žádost o nové rozhodnutí do 3 pracovních dnů ode dne doručení rozhodnutí o nepřijetí.

Vyzvednutí svých věcí ze šatních skříněk
6.5.2020

Žáci, kteří si budou chtít vyzvednout své věci ze šatních skříněk, popř. z kmenových tříd, se mohou dostavit k vyzvednutí ve dnech PONDĚLÍ a STŘEDA od 7 do 13:30 hod.

Zvoňte prosím u hlavního vchodu na kancelář.

Microsoft Office 365 máme pro naše žáky už 2. rokem zdarma a připomínáme možnosti využití, včetně výčtu služeb
20.4.2020

Ve škole nabízíme už druhým rokem pro naše žáky služby MICROSOFT OFFICE 365 ZDARMA, a to po celou dobu studia na SPŠ a VOŠ Písek! Vždy na začátku školního roku tuto možnost avizujeme a teď pro jistotu znovu připomínáme, jaké služby můžete v rámci Office 365 využít zdarma.
APLIKACE:
Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Onenone. Jedná se o webové verze aplikací, které je možné naistalovat celkem až na 5 zařízení.
SLUŽBY: ...
Exchange - služby e-mailového serveru;
Onedrive - cloudové úložiště s prostorem až 1024 GB;
Sharepoint - informace pro zaměstnance a studenty, jejich zapojení do dění na komunikačních a týmových webech na intranetu postaveném na SharePointu;
Teams - digitální centrum, kde najdete konverzace, obsah a aplikace, které vaše škola potřebuje pro lepší spolupráci a zapojení všech;
Sway - digitální nástroje určené k vyprávění příběhů;
Forms - dotazníky a kvízy s automatickým hodnocením;
Stream - služba videí pro podniky, díky které můžete ve své organizaci vytvářet, spravovat a bezpečně sdílet videa;
Flow - automatizace pracovních postupů v aplikacích i službách bez nutnosti psát kód;
Powerapps - vyvíjejte bez programování aplikace, které vám pomůžou rychle šířit potřebná data přes vlastní web a mobilní aplikace.
School Data Sync - správa tříd a Plánování pracovních rozvrhů a každodenních pracovních úkolů v Microsoft Teams;
Yammer - interní komunikační síť pro sdílení a komunikaci;
MS Azure Dev Tools for Teaching - sada cloudových nástrojů, vývojového softwaru, internet věcí, mobilní technologie, úložiště….

Aktualizovaný návod na připojení k VPN pro přístup na školní sdílené disky
30.3.2020
Návod na přístup VPN na školní síť je uveden zde

Vloženo: 25.6.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 59x | Zatím neupraveno

Vloženo: 16.6.2020 | Zobrazeno: 240x | Zatím neupraveno
Uchazeči, kteří nebyli přijati ke vzdělávání v 1. kole přijímacího řízení na žádnou školu nebo zvolený obor vzdělání, budou mít možnost podat přihlášku (s potvrzeným prospěchem ze ZŠ a potvrzením od lékaře)  do 2. kola přijímacího řízení, které bude ředitel školy vyhlašovat pro tyto obory vzdělání:

26-41-M/01 Elektrotechnika, ŠVP Elektrotechnika,
26-41-M/01 Elektrotechnika, ŠVP Počítačové projektování.

V případě zájmu o oba obory je nutno podat dvě přihlášky. Konal-li uchazeč v 1. kole přijímacího řízení jednotnou přijímací zkoušku na jiné škole, doloží s přihláškou ke vzdělávání také  Výpis výsledků didaktických testů jednotné přijímací zkoušky.

Přesné podmínky a kritéria přijímacího řízení budou zveřejněna v nejbližších dnech. Do 2. kola se uplatní výsledky jednotné přijímací zkoušky z 1. kola a další přijímací zkoušky se konat nebudou.

Pokud potřebujete radu, jak dále postupovat, neváhejte k nám do školy zavolat na číslo 382 214 805 nebo pište na e-mail info@sps-pi.cz.

Vloženo: 11.6.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 1093x | Zatím neupraveno

Vloženo: 8.6.2020 | Zobrazeno: 195x | Zatím neupraveno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Upozornění pro stávající žáky a studenty, přihlášené ke stravování do školní jídelny Budějovická 1664 v Písku. Od 1. 9. 2020 se zvyšuje jistina na obědy z 600 Kč na 1100 Kč. Doúčtování 500 Kč proběhne inkasem dne 15. 7. 2020. Bc. Drahomíra Dušková vedoucí školní jídelny Budějovická 1664, Písek tel.: 380 602 928

Vloženo: 5.6.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 157x | Zatím neupraveno
Na základě informace Ing. Novákové ze ŠJ DM Budějovická je možné, aby si žáci 1.-3. ročníku SPŠ, v případě přítomnosti na třídnických hodinách a konzultacích v měsíci červnu 2020, individuálně domluvili ubytování a stravování s vedoucí vychovatelkou Ivetou Šefčíkovou.

Vloženo: 3.6.2020 | Zobrazeno: 1204x | Zatím neupraveno
V určitých dnech v době od 8. 6. do 26. 6. 2020 budou ve škole probíhat přijímací zkoušky, maturitní zkoušky a absolutoria. Z organizačních, personálních a hygienických důvodů bude přítomnost žáků prvních až třetích ročníků ve škole realizována formou třídnických hodin, socializačních aktivit a konzultací, které budou probíhat podle následujících pokynů a časových plánů.

Celkem: 95 článků