Vážení rodiče,

chceme Vás informovat, že schůzka rodičů budoucích žáků 1. ročníků se uskuteční ve středu 12. 6. 2024 od 15 hodin.

Informace k této schůzce byly odeslány 24. 5. 2024 na e-maily uvedené v přihláškách přijatých uchazečů.

Absolutorium VOŠ

Vloženo: 4.1.2023 | Zobrazeno: 25015x | Zatím neupraveno

Absolutorium 2023 - jarní termín

Termíny konání absolutoria:

-          Náhradní termín: 22. 05. 2023 – 26. 05. 2023

-          Opravný termín: 22. 05. 2023 – 26. 05. 2023

Ke konání zkoušky v náhradním a opravném termínu absolutoria je nutné podat písemnou přihlášku nejpozději do 15. 02. 2023.

Přihláška k absolutoriu 2023 - náhradní/opravný termín

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.