22.9.2020

Den otevřených dveří proběhne ve škole v pondělí 23. listopadu 2020. Průběh akce bude přizpůsoben aktuální epidemiologické situaci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
9.9.2020
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů nákazy Covid-19 bude dle aktuálního oznámení ministra zdravotnictví od zítřka povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. Závazné podrobnosti ohledně škol nebyly zatím zveřejněny. Téměř s jistotou se ale dle vyjádření ministra školství předpokládá nošení roušek ve společných prostorech a chodbách školy, tj. i při vstupu do školy. Vedení školy doporučuje žákům, studentům i zaměstnancům školy průběžně sledovat sdělovací prostředky a zítra si do školy roušku určitě přinést. /Zveřejněno dle informací obecně známých ke 12. hodině dne 9. září 2020./
2.9.2020

Škola důrazně upozorňuje zaměstnance školy, žáky, studenty, zákonné zástupce žáků a ostatní veřejnost, že osoby, které vykazují jakékoliv příznaky infekčního onemocnění, nesmí do školy vstoupit!

Úspěch našich florbalistů na turnaji středních škol

Vloženo: 4.3.2020 | Autor: trojan| Zobrazeno: 949x | Zatím neupraveno

Dne 27.2.2020 jsme se zúčastnili  florbalového turnaje středních škol v Písku.  Z celkového počtu 7 přihlášených týmů jsme obsadili krásné druhé místo a také si zajistili postup do okresního kola, které se uskuteční 19.3. 2020 v obloukové hale Písek. Velké poděkování patří zejména hráčům  - David Myslík, Tomáš Dionýz, Ondřej Smetana, Petr Šmerda, Radek Benda, Timotheus Pengley, Filip Lukeš, Jakub Skorunka, Martin Dolíška, Šimon Venclík, Jakub Kunt, Radek Papež, Jaroslav Velek a Vojtěch Janoš.

Bc. Vendula Živnůstková