TECHNICKÉ WORKSHOPY NA PÍSECKÉ PRŮMYSLOVCE
19.12.2019

Workshopy proběhnou ve dvou termínech 19. 12. 2019 a 27. 1. 2020 vždy v čase od 8,00 do 13,30. Zaregistruj svou účast na info@sps-pi.cz.

CISCO Networking Academy Games

Autor: admin|

Cílem organizace soutěže Networking Academy Games je umožnit studentům škol prezentovat svoje znalosti a dovednosti z oblasti počítačových sítí, které získávají díky studiu v programu Cisco Networking Academy na své škole. Soutěž zároveň umožňuje ocenit nejlepší jednotlivce či skupiny studentů, podnítit jejich zájem o další studium síťových technologií a vyhledávat nové talenty.

Pro studenty tak v rámci soutěže vzniká jedinečná příležitost ukázat své schopnosti a porovnat je s ostatními, zviditelnit školu nebo se prezentovat individuálně, a to v konkurenci dalších studentů nejen na národní, ale i na mezinárodní úrovni, kam soutěž NAG svým organizačním rámcem zapadá.

Pro partnery a sponzory je motivací k organizaci soutěže hledat nové talenty v oblasti síťových technologií, které mohou následně včas oslovit s nabídkou na spolupráci při jejich dalším kariérním rozvoji. V této oblasti je organizace soutěže úzce propojena s dalšími aktivitami Cisco Networking Academy programu v ČR zaměřenými na budování a vzdělávání komunity studentů – budoucích síťových profesionálů. Jedná se hlavně o nadstavbové studentské programy CCIE inkubátor a Cisco Graduate program, které Cisco úspěšně rozvíjí ve spolupráci se svými partnery.