Stávka dne 27. 11. 2023

Vloženo: 22.11.2023 | Zobrazeno: 498x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, vážení žáci, v souvislosti se stávkou zaměstnanců škol a školských zařízení, která je plánovaná na pondělí 27. 11. 2023, Vám chci předat následující informace.

Shromáždění zaměstnanců naší školy projednalo zapojení zaměstnanců do stávky a oznámilo mi výsledek jednání, z něhož plyne, že někteří zaměstnanci se do stávky zapojí formou zvýraznění podpory stávky formou informační kartičky umístěné na oblečení zaměstnance. Provoz školy tedy nebude přerušen a ani nijak omezen. Výuka proběhne standardně podle platného rozvrhu vyučování.

Žákům, kteří jsou ubytováni na Domově mládeže a/nebo tam chodí na obědy, doporučuji sledovat informace, které zveřejňuje SOŠ a SOU Písek a která tyto služby poskytuje. Aktuálně platí, že Domov mládeže i školní jídelna budou v pondělí 27. 11. 2023 uzavřeny a příjezd žáků na Domov mládeže bude možný až od úterý 28. 11. 2023.

Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy.