Úřední dny (po dobu hlavních prázdnin)
29.6.2020

pondělí od 09.00 - 11.00 hod.

V ostatní dny škola pro veřejnost uzavřena. Případné návštěvy objednat na tel. č. 382 214 805-6 nebo 604 415 519.

Zápisové lístky
16.6.2020

Přijatí uchazeči  mohou odevzdat zápisové lístky do 23. 6. 2020, každý pracovní den v době od 7:30 do 16:00, v kanceláři školy.

Nepřijatí uchazeči mohou podat žádost o nové rozhodnutí do 3 pracovních dnů ode dne doručení rozhodnutí o nepřijetí.

Vyzvednutí svých věcí ze šatních skříněk
6.5.2020

Žáci, kteří si budou chtít vyzvednout své věci ze šatních skříněk, popř. z kmenových tříd, se mohou dostavit k vyzvednutí ve dnech PONDĚLÍ a STŘEDA od 7 do 13:30 hod.

Zvoňte prosím u hlavního vchodu na kancelář.

Microsoft Office 365 máme pro naše žáky už 2. rokem zdarma a připomínáme možnosti využití, včetně výčtu služeb
20.4.2020

Ve škole nabízíme už druhým rokem pro naše žáky služby MICROSOFT OFFICE 365 ZDARMA, a to po celou dobu studia na SPŠ a VOŠ Písek! Vždy na začátku školního roku tuto možnost avizujeme a teď pro jistotu znovu připomínáme, jaké služby můžete v rámci Office 365 využít zdarma.
APLIKACE:
Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Onenone. Jedná se o webové verze aplikací, které je možné naistalovat celkem až na 5 zařízení.
SLUŽBY: ...
Exchange - služby e-mailového serveru;
Onedrive - cloudové úložiště s prostorem až 1024 GB;
Sharepoint - informace pro zaměstnance a studenty, jejich zapojení do dění na komunikačních a týmových webech na intranetu postaveném na SharePointu;
Teams - digitální centrum, kde najdete konverzace, obsah a aplikace, které vaše škola potřebuje pro lepší spolupráci a zapojení všech;
Sway - digitální nástroje určené k vyprávění příběhů;
Forms - dotazníky a kvízy s automatickým hodnocením;
Stream - služba videí pro podniky, díky které můžete ve své organizaci vytvářet, spravovat a bezpečně sdílet videa;
Flow - automatizace pracovních postupů v aplikacích i službách bez nutnosti psát kód;
Powerapps - vyvíjejte bez programování aplikace, které vám pomůžou rychle šířit potřebná data přes vlastní web a mobilní aplikace.
School Data Sync - správa tříd a Plánování pracovních rozvrhů a každodenních pracovních úkolů v Microsoft Teams;
Yammer - interní komunikační síť pro sdílení a komunikaci;
MS Azure Dev Tools for Teaching - sada cloudových nástrojů, vývojového softwaru, internet věcí, mobilní technologie, úložiště….

Aktualizovaný návod na připojení k VPN pro přístup na školní sdílené disky
30.3.2020
Návod na přístup VPN na školní síť je uveden zde

Přijímací řízení SPŠ

Vloženo: 21.1.2020 | Zobrazeno: 20624x | Zatím neupraveno

Výsledky 1. kola přijímacího řízení na SPŠ

Obor vzdělání Elektrotechnika, ŠVP Elektrotechnika
Obor vzdělání Elektrotechnika, ŠVP Počítačové projektování
Obor vzdělání Informační technologie

Zápisové lístky odevzdávejte do 23. 6. 2020.

Poučení pro nepřijaté uchazeče
Vzor žádosti o nové rozhodnutí

Základní otázky ke zveřejňování výsledků přijímacího řízení a k dalšímu možnému postupu v případě nepřijetí ke vzdělávání

Termín konání jednotné přijímací zkoušky – řádný termín

8. 6. 2020

Pozvánka k jednotné přijímací zkoušce
Čestné prohlášení

Časová osa přijímacího řízení + příslušný zákon Informace k zákonu o přijímacím řízení a ukončování středoškolského vzdělávání 2019/2020

Aktuální informace k přijímacímu řízení II.

Aktuální informace k přijímacímu řízení I.

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení - Elektrotechnika
Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení – Počítačové projektování
Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení - Informační technologie

Přijímací řízení na SPŠ ve školním roce 2019/2020

Pro první kolo přijímacího řízení může uchazeč podat nejvýše dvě přihlášky. Pokud uchazeč podává dvě přihlášky, uvede na každé přihlášce také údaj o škole a oboru vzdělání, kam podává druhou přihlášku. Uchazeč odevzdá řediteli střední školy přihlášku pro první kolo přijímacího řízení do 1. března.

Termíny konání jednotných přijímacích zkoušek

Tiskopis Přihlášky ke vzdělávání – studiu ve střední škole 2019 – pdf

Tiskopis Přihlášky ke vzdělávání – studiu ve střední škole 2019 – Excel – editovatelný

Informace pro uchazeče o nabízených oborech vzdělání:

Elektrotechnika - ŠVP Elektrotechnika
Elektrotechnika - ŠVP Počítačové projektování
Informační technologie

Jednotné přijímací zkoušky:

Testová zadání k procvičování

Informace pro uchazeče se speciálními vzdělávacími potřebami a pro uchazeče vzdělávající se dlouhodobě v zahraničí k úpravám podmínek přijímacího řízení

Specifikace požadavků k jednotné přijímací zkoušce