Den otevřených dveří na průmyslovce

Vloženo: 3.11.2022 | Zobrazeno: 2067x | Zatím neupraveno

Den otevřených dveří na písecké průmyslovce se konal v pondělí 31. 10. 2022 a velmi se vydařil. Probíhal od 9:00 do 16:00, návštěvnost byla vysoká
a ohlasy více než výborné. Na SPŠ a VOŠ Písek si uchazeči a jejich rodiče společně s dalšími návštěvníky mohli projít školu pod vedením kvalifikovaných průvodců z řad žáků, a to po třech okruzích nazvaných příznačně: Svět hardwaru a softwaru, Technohrátky v katakombách a Tvořivé dílny.

V jednotlivých učebnách a laboratořích byly připraveny zajímavé programy s vyučujícími. Ve škole se prezentovaly i jednotlivé partnerské firmy, které s průmyslovkou úzce spolupracují. Uchazeči tak měli možnost poznat školu opravdu zblízka a příjemným zpestřením byla jistě i studentská skupina Red Moon Sand, která hrála od samého rána a závěr DOD pak zpříjemnila svým vystoupením všem vyučujícím, žákům a posledním návštěvníkům, a stylově tak ukončila DOD. Naše škola se ve stejný den prezentovala také na tradiční Burze škol v Kulturním domě Písek a i zde zaujala uchazeče o studium u nás. Vedení školy děkuje všem, kteří se podíleli na příkladné přípravě a organizaci obou akcí, a zajistili tak jejich skvělý průběh.