V pátek 19. 4. 2024 od 15:30 proběhnou třídní schůzky rodičů.

SPŠ a VOŠ Písek se pyšní tituly Nejlepší škola 2022 a Nejlepší student 2022

Vloženo: 27.6.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 2007x | Zatím neupraveno

Nejlepší student roku v kategorii Technik – žák z letošní A4.E a toho času již absolvent Pavel Pewner - si dnes slavnostně převzal své ocenění v Jičíně.

K tomu ještě „vysoutěžil“ i hodnotnou cenu pro svoji školu, které přivezl 10 000 Kč odměny. A tak se naše SPŠ a VOŠ Písek zapsala do celostátního dění a stala se díky žákovi Pewnerovi plným právem vysoko oceněnou Nejlepší školou 2022!

Soutěž Nejlepší student byla vyhlášena firmou MICRORISC a předchozí ročníky soutěže již veřejnosti představily mnoho zajímavých, mnohostranných a vyzrálých mladých osobností.

Porota v soutěži Nejlepší student hodnotí zejména výjimečnost studentů, jejich schopnosti, mimoškolní aktivity, ale i přístup ke studiu a životu kolem nás. Tři Nejlepší studenti získají odměnu 5 000 Kč a ten nejlepší navíc získá 10 000 Kč pro svou školu.

Pavlovi, který ostatně nasbíral cen víc než dost , za tuto největší moc děkujeme a upřímně gratulujeme!