Vyzvednutí svých věcí ze šatních skříněk
6.5.2020

Žáci, kteří si budou chtít vyzvednout své věci ze šatních skříněk, popř. z kmenových tříd, se mohou dostavit k vyzvednutí ve dnech PONDĚLÍ a STŘEDA od 7 do 13:30 hod.

Zvoňte prosím u hlavního vchodu na kancelář.

Microsoft Office 365 máme pro naše žáky už 2. rokem zdarma a připomínáme možnosti využití, včetně výčtu služeb
20.4.2020

Ve škole nabízíme už druhým rokem pro naše žáky služby MICROSOFT OFFICE 365 ZDARMA, a to po celou dobu studia na SPŠ a VOŠ Písek! Vždy na začátku školního roku tuto možnost avizujeme a teď pro jistotu znovu připomínáme, jaké služby můžete v rámci Office 365 využít zdarma.
APLIKACE:
Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Onenone. Jedná se o webové verze aplikací, které je možné naistalovat celkem až na 5 zařízení.
SLUŽBY: ...
Exchange - služby e-mailového serveru;
Onedrive - cloudové úložiště s prostorem až 1024 GB;
Sharepoint - informace pro zaměstnance a studenty, jejich zapojení do dění na komunikačních a týmových webech na intranetu postaveném na SharePointu;
Teams - digitální centrum, kde najdete konverzace, obsah a aplikace, které vaše škola potřebuje pro lepší spolupráci a zapojení všech;
Sway - digitální nástroje určené k vyprávění příběhů;
Forms - dotazníky a kvízy s automatickým hodnocením;
Stream - služba videí pro podniky, díky které můžete ve své organizaci vytvářet, spravovat a bezpečně sdílet videa;
Flow - automatizace pracovních postupů v aplikacích i službách bez nutnosti psát kód;
Powerapps - vyvíjejte bez programování aplikace, které vám pomůžou rychle šířit potřebná data přes vlastní web a mobilní aplikace.
School Data Sync - správa tříd a Plánování pracovních rozvrhů a každodenních pracovních úkolů v Microsoft Teams;
Yammer - interní komunikační síť pro sdílení a komunikaci;
MS Azure Dev Tools for Teaching - sada cloudových nástrojů, vývojového softwaru, internet věcí, mobilní technologie, úložiště….

Aktualizovaný návod na připojení k VPN pro přístup na školní sdílené disky
30.3.2020
Návod na přístup VPN na školní síť je uveden zde

Maturita 2020 jaro

Rozpisy ústních maturitních zkoušek:

Třída A4.E
 Třída B4.I
 Třída C4.E

Pozvánky k didaktickým testům SČMZ byly odeslány mailem dne 15.5.2020. Seznam povolených pomůcek zde.

Termíny maturitních zkoušek pro jarní období 2020

• 25. 5. 2020 praktická maturitní zkouška B4.I
  • 26. 5. 2020 praktická maturitní zkouška C4.E
  • 27. 5. 2020 praktická maturitní zkouška A4.E
  • 1. 6. 2020 SČMZ didaktický test matematika a anglický jazyk
  • 2. 6. 2020 SČMZ didaktický test český jazyk a literatura
  • 3. 6. 2020 didaktický test dobrovolné zkoušky Matematika+ (koná se na jiné spádové škole)
  • 9. - 12.6. 2020 ústní maturitní zkoušky a obhajoby maturitních prací C4.E
  • 15. – 19. 6. 2020 ústní maturitní zkoušky a obhajoby maturitních prací A4.E a B4.I

Časová osa maturitní zkoušky + příslušný zákonInformace k zákonu o přijímacím řízení a ukončování středoškolského vzdělávání 2019/2020

Jak se připravovat na maturitu z domova

Dne 4. 2. 2020 byly všem přihlášeným maturantům pro období MZ 2020 jaro odeslány mailem Pozvánky k písemným zkouškám společné části maturitním zkoušky. Prosím, zkontrolujte si e-mailové schránky a pozvánky si uložte.

Kdy a jaké dokumenty mohou žáci v rámci MZ očekávat

Určení nabídky povinných a nepovinnch zkoušek - ELT

Určení nabídky povinných a nepovinnch zkoušek - IT

Maturitní zkouška - společná část