Celkové výsledky 1. kola přijímacího řízení v anonymizované podobě s uvedením pořadí přijatých uchazečů pod evidenčním (registračním) číslem budou zveřejněny nejpozději v pondělí 2. května 2022 na webových stránkách školy a na vývěsce před budovou školy.

Vloženo: 22.1.2018 | Autor: admin| Zobrazeno: 12499x | Zatím neupraveno

Souhlas se zpracováním osobních údajů - nezletilý žák (Velikost: 214.19 kB)
Souhlas se zpracováním osobních údajů - zletilý žák (Velikost: 136.4 kB)
Komunikan-soubor-v-pdf.zip (Velikost: 1.39 MB)
Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (Velikost: 248.23 kB)
Žádost o uvolnění z TEV (Velikost: 223.09 kB)
Žádost o uvolnění žáka ze školy (Velikost: 152.89 kB)
Propustka_žák_student (Velikost: 185.19 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.