Písecká průmyslovka slaví 80 let od svého založení
3.9.2021

K významnému výročí se připravuje slavnostní odpoledne s vernisáží výstavy, koncertem školní skupiny Rezistence a doprovodným programem. Výstava nastíní historii školy založené na podzim roku 1941 a přes významné milníky v uplynulých 80 letech představí i její současnost.
Všichni jsou srdečně zváni do Městské knihovny Písek dne 1. 10. 2021 od 15 hodin. Těšíme se na naše bývalé kolegy a absolventy každého věku, veškeré přátele naší školy i širokou veřejnost. Budeme rádi, když si s námi přijdou zavzpomínat a pobavit se.

Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy

1.9.2021

Prázdniny končí, škola začíná!
Všechny žáky (nové i ty starší) zdravíme ve školním roce 2021-2022 a přejeme, aby se vydařil. Ať se vám na průmce líbí!

80. výročí písecké průmyslovky podpoří žáci i sportem!

Vloženo: 8.9.2021 | Autor: trojan | Zobrazeno: 176x | Zatím neupraveno

SPŠ a VOŠ Písek oslavuje na podzim letošního roku 80 let od svého založení a do oslav se zapojí i všichni současní studenti spolu se svými vyučujícími tělesné výchovy. K oslavám se připojí sportovní soutěží v běhu na 1350 metrů, přičemž takzvané "Můstky" budou součástí hodin tělocviku. Žákyně a žáci budou rozděleni do dvou kategorií pro dívky a chlapce a jinak budou mít všichni běžci stejné podmínky. První tři nejúspěšnější, respektive nejrychlejší žáci získají hodnotné ceny. Určitě je tedy na co se těšit, a oslavy se tak začínají rozjíždět na plné obrátky. Nenechte si je ujít. Pro širokou veřejnost se připravuje slavnostní odpoledne s bohatým programem v Městské knihovně Písek v pátek 1. 10. od 15 hodin. Všichni přátelé naší školy jsou srdečně zváni.

PhDr. Petra Krásová, učitelka