Úřední den (po dobu hlavních prázdnin)
29.6.2021

Středa:  9.00 – 11.00 hod.

Červenec - pouze 7. 7. 2021  a  28. 7. 2021

Srpen od 11. 8. 2021 každou středu

Dne 25. 8. 2021 úřední den i v odpoledních hodinách od 13 – 15 hod.

V ostatní dny škola pro veřejnost uzavřena.

Případné návštěvy možné objednat na tel. č. 382 214 805-6, 604 415 519.

Studenti SPŠ a VOŠ Písek si za doprovodu ředitele školy Ing. J. Uhlíka vyzvedli svá zasloužená ocenění

Vloženo: 18.6.2021 | Autor: trojan | Zobrazeno: 350x | Zatím neupraveno
Starostka města Eva Vanžurová a předseda komise pro výchovu a vzdělávání Jan Adámek přijali dne 16. 6. 2021 na radnici 56 žáků a studentů píseckých základních a středních škol a poděkovali jim za úspěšnou reprezentaci školy a města v různých typech soutěží. Uznání a poděkování vyjádřili rovněž jejich pedagogům i rodičům.

I když tento školní rok děti v lavicích mnoho času nestrávily, řada z nich uspěla v krajských, celostátních i mezinárodních soutěžích. Pamětní list a drobnou pozornost si tak převzali například vítězové vědomostních olympiád, konverzačních soutěží v cizím jazyce, zástupkyně úspěšných studentských firem, mistr ČR do 12 let ve hře GO, držitelka titulu Talent Jihočeského kraje 2020 nebo juniorský reprezentant ČR v alpském lyžování. Děti úspěšně školu a město reprezentovaly také v matematických a programátorských soutěžích, jazykovém šampionátu, výtvarné a literární soutěži, mažoretkovém sportu nebo soutěži Středoškolská odborná činnost.

Slavnostní ocenění žáků a studentů je tradiční akcí, která se koná vždy na závěr školního roku. Loni se kvůli protiepidemickým opatřením uskutečnit nemohla, letos ji odbor školství a kultury uspořádal v komornějším duchu, aby bylo možné vyhovět aktuálním hygienickým nařízením.
K příspěvku, který zveřejnil Městský úřad Písek, připojujeme velkou gratulaci k úspěchu našich žáků a děkujeme jim za vzornou reprezentaci.