Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
 
Nepřehlédněte
Den otevřených dveří
22.9.2020

Den otevřených dveří proběhne ve škole v pondělí 23. listopadu 2020. Průběh akce bude přizpůsoben aktuální epidemiologické situaci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
9.9.2020
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů nákazy Covid-19 bude dle aktuálního oznámení ministra zdravotnictví od zítřka povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. Závazné podrobnosti ohledně škol nebyly zatím zveřejněny. Téměř s jistotou se ale dle vyjádření ministra školství předpokládá nošení roušek ve společných prostorech a chodbách školy, tj. i při vstupu do školy. Vedení školy doporučuje žákům, studentům i zaměstnancům školy průběžně sledovat sdělovací prostředky a zítra si do školy roušku určitě přinést. /Zveřejněno dle informací obecně známých ke 12. hodině dne 9. září 2020./
Upozornění
2.9.2020

Škola důrazně upozorňuje zaměstnance školy, žáky, studenty, zákonné zástupce žáků a ostatní veřejnost, že osoby, které vykazují jakékoliv příznaky infekčního onemocnění, nesmí do školy vstoupit!

 
 
Zřizovatel

 
 
Škola doporučená zaměstnavateli

 
 
Partnerská škola

 
 
Mapa webu
A
A
A

Upřesnění některých částí „Manuálu“ vydaného MŠMT a MZd pro podmínky SPŠ a VOŠ Písek

Vloženo: 28.8.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 321x | Zatím neupraveno
Dokument nazvaný „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19“ (dále jen „Manuál“), vydaný MŠMT a MZd v Praze, dne 24. 8. 2020, je výchozím dokumentem, který škola aplikuje s přihlédnutím k jejím aktuálním provozním podmínkám a vnitřnímu režimu, a proto jsou dále uvedena některá potřebná upřesnění „Manuálu“ nebo odpovědi na důležité otázky.