Zrušení výuky ve SPŠ a VOŠ Písek

Vloženo: 10.3.2020 | Zobrazeno: 485x | Zatím neupraveno
V souvislosti s opatřením přijatým dne 10. 3. 2020 Vládou ČR a Ministerstvem zdravotnictví ČR je s platností od středy 11. 3. 2020 až do odvolání zrušena školní výuka na základních, středních a vyšších odborných školách.

Konkrétně pro SPŠ a VOŠ Písek to znamená následující opatření:

1. Probíhající jarní prázdniny budou ukončeny v pátek 13. 3. 2020.

2. Ve škole nebude od 16. 3. 2020 zahájena výuka. Škola bude uzavřena a žáci a studenti nebudou do školy docházet až do odvolání přijatých mimořádných opatření.

3. Tato omezující opatření se nedotýkají pedagogických i nepedagogických zaměstnanců školy, kteří do zaměstnání standardně přijdou.

4. Forma a rozsah možné náhradní výuky bude dohodnut na poradě pedagogických zaměstnanců, která se bude konat v pondělí 16. 3. 2020 v dopoledních hodinách. Přesný čas porady bude dle aktuální situace upřesněn ve sborovně školy.

5. Žáci, studenti a zákonní zástupci budou o opatřeních přijatých školou informování zejména prostřednictvím školních webových stránek www.sps-pi.cz nebo přes systém Bakaláři.

6. Osoby, kterých se dotýká povinná karanténa, se musí řídit opatřeními přijatými Ministerstvem zdravotnictví ČR, krajskými hygienickými stanicemi a registrujícími lékaři.

Ing. Jiří Uhlík