Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
 
Nepřehlédněte
Oznámení o omezení úředních hodin pro veřejnost a stanovení zvláštních pravidel pro styk s veřejností.
18.3.2020

Po dobu přerušení výuky na SPŠ a VOŠ Písek se od 18. 3. 2020 zahajuje zvláštní provoz kanceláře školy s omezením osobního kontaktu. Omezení spočívá především v nahrazení osobního kontaktu písemným, elektronickým či telefonickým ve všech případech, kdy je to možné. Úřední hodiny jsou stanoveny na středu, vždy od 9 do 11 hodin.

1. kolo přijímacího řízení na SPŠ
29.1.2020

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení na SPŠ

 
 
Zřizovatel

 
 
Škola doporučená zaměstnavateli

 
 
Partnerská škola

 
 
Mapa webu
A
A
A

Sdělení ředitele školy

Vloženo: 9.3.2020 | Zobrazeno: 185x | Zatím neupraveno
V souvislosti s aktuální a dynamicky se měnící situací, kdy hrozí reálné riziko nákazy koronavirem, doporučuji žákům, studentům, zaměstnancům i návštěvníkům školy průběžně sledovat zejména webové stránky Ministerstva zdravotnictví a Vlády České republiky. Jsou zde uvedeny informace i o případné povinné karanténě.

Webová stránka Ministerstva zdravotnictví České republiky věnovaná aktuální situaci v oblasti koronaviru: http://mzcr.cz/dokumenty/informace-pro-obcany-v-souvislosti-s-aktualnim-vyskytem-cinskeho-koronaviru-2019_18415_1.html


Webová stránka Vlády České republiky věnovaná aktuálním informacím ke koronaviru: https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/aktualni-informace-ke-koronaviru-2019-ncov-179250/

Kontakty na krajské hygienické stanice: http://mzcr.cz/dokumenty/kontakty-na-krajske-hygienicke-stanice_18604_1.html 


Pokud bude muset SPŠ a VOŠ Písek přijmout nějaká mimořádná opatření k výuce po ukončení jarních prázdnin, budou sděleny prostřednictvím webových stránek školy www.sps-pi.cz.


Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy