22.9.2020

Den otevřených dveří proběhne ve škole v pondělí 23. listopadu 2020. Průběh akce bude přizpůsoben aktuální epidemiologické situaci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
9.9.2020
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů nákazy Covid-19 bude dle aktuálního oznámení ministra zdravotnictví od zítřka povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. Závazné podrobnosti ohledně škol nebyly zatím zveřejněny. Téměř s jistotou se ale dle vyjádření ministra školství předpokládá nošení roušek ve společných prostorech a chodbách školy, tj. i při vstupu do školy. Vedení školy doporučuje žákům, studentům i zaměstnancům školy průběžně sledovat sdělovací prostředky a zítra si do školy roušku určitě přinést. /Zveřejněno dle informací obecně známých ke 12. hodině dne 9. září 2020./
2.9.2020

Škola důrazně upozorňuje zaměstnance školy, žáky, studenty, zákonné zástupce žáků a ostatní veřejnost, že osoby, které vykazují jakékoliv příznaky infekčního onemocnění, nesmí do školy vstoupit!

Vzdělávací program Můžeš podnikat

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 182x | Zatím neupraveno

Vzdělávací program Můžeš podnikat je první a jediný program v Česku, který od roku 2012 systematicky pracuje se studenty  formou mezigeneračního sdílení zkušeností s cílem inspirovat je k podnikání, podpořit jejich samostatnost, nezávislost, posílit sebevědomí. Na jeho realizaci se podílí přímo ve školách podnikatelé, kteří vedou semináře v průběhu standardní výuky. Dva semináře pro budoucí maturanty vedli začátkem února na písecké průmyslovce Martin Málek z firmy ComAp a Tomáš Kocifaj z firmy Brilo. Tyto semináře pořádáme pro naše žáky opakovaně a podle jejich reakcí, které bývají často velmi kritické, se setkání opět vydařilo. Pozitivně hodnotili u úspěšných hostů jejich otevřenou, ale naprosto odlišnou formu komunikace, jasné a konkrétní odpovědi.

Mgr. Ludmila Klavíková, kariérový poradce SPŠ a VOŠ Písek