Vzdělávací program Můžeš podnikat

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 30x | Zatím neupraveno

Vzdělávací program Můžeš podnikat je první a jediný program v Česku, který od roku 2012 systematicky pracuje se studenty  formou mezigeneračního sdílení zkušeností s cílem inspirovat je k podnikání, podpořit jejich samostatnost, nezávislost, posílit sebevědomí. Na jeho realizaci se podílí přímo ve školách podnikatelé, kteří vedou semináře v průběhu standardní výuky. Dva semináře pro budoucí maturanty vedli začátkem února na písecké průmyslovce Martin Málek z firmy ComAp a Tomáš Kocifaj z firmy Brilo. Tyto semináře pořádáme pro naše žáky opakovaně a podle jejich reakcí, které bývají často velmi kritické, se setkání opět vydařilo. Pozitivně hodnotili u úspěšných hostů jejich otevřenou, ale naprosto odlišnou formu komunikace, jasné a konkrétní odpovědi.

Mgr. Ludmila Klavíková, kariérový poradce SPŠ a VOŠ Písek