Naši žáci zvítězili v soutěži T-Profi Talenty pro firmy

Vloženo: 13.11.2019 | Zobrazeno: 3291x | Zatím neupraveno
V soutěži T-Profi Talenty pro firmy, kterou již popáté zorganizovala Jihočeská hospodářská komora, vybojoval vítězství tým společnosti Kern-Liebers s.r.o., který sestával ze žáků Základní školy a Mateřské školy Šindlovy Dvory a ze žáků Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Písek.

Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo celkem 84 soutěžících z řad žáků základních a středních škol a odborníků z firem, byl realizován za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika. Nad soutěží převzali záštitu hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská, primátor města České Budějovice Jiří Svoboda a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Výsledky technické soutěže T-Profi Talenty pro firmy 2019

Pořadí týmů

Název týmu

Složení týmu