Přijímací řízení na VOŠ
4.9.2019

Přijímací řízení ke studiu na Vyšší odborné škole probíhá do 31. 10. 2019.

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2019 22. – 25. října 2019

Vloženo: 24.9.2019 | Autor: trojan | Zobrazeno: 68x | Zatím neupraveno

XXVI. ročník veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno pro Vás a Vaše studenty připravujeme v termínu 22. – 25. října 2019 na výstavišti v Brně.

Prioritou veletrhu je poskytnout studentům co nejvíce informací pro jejich životní rozhodnutí o volbě vysoké školy. Proto jsme pro studenty připravili celou škálu informačních zdrojů a poradenských služeb, které mohou na veletrhu využít:

• Přednášky o možnostech studia
  • Poradenský servis
  • Testovací centrum
  • Věda pro život
  • Kariérové poradenství
  • Poradenství pro zájemce o studiu v zahraničí

Součástí veletrhu bude v letošním roce i prezentace možností uplatnění pro studenty v prestižních technologických firmách z Brna a celého Jihomoravského kraje.

Pro výchovné i kariérové poradce, třídní učitele a ostatní pedagogy připravujeme Pedagogické centrum, které nabídne program specializovaných přednášek a konzultací s odborníky z MŠMT ČR, Centra vzdělávání všem i největších českých univerzit. V pedagogickém centru pro Vás bude také připraveno pohodlné zázemí a občerstvení zdarma.

Informace o všech doprovodných programech i Pedagogickém centru najdete v přiloženém informačním bulletinu!

Nezapomeňte se před veletrhem registrovat na www.gaudeamus.cz a získat tak vstupenku zdarma. Registrovat se mohou i Vaši studenti, kteří získají slevu 33 % na vstupné a speciálního Průvodce budoucího vysokoškoláka.

Za organizační tým veletrhu Gaudeamus,

Pavel Mikula