Setkání se starostkou

Vloženo: 24.6.2019 | Autor: trojan | Zobrazeno: 469x | Zatím neupraveno

Červnového slavnostního ocenění žáků a studentů, kteří ve školním roce 2018/2019 úspěšně reprezentovali své školy a město Písek v krajských, celostátních i mezinárodních soutěžích, se společně s ředitelem školy Ing. Jiřím Uhlíkem zúčastnili i žáci Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy.

Na tradiční setkání se starostkou města Evou Vančurovou  v Kostele Nejsvětější Trojice byli nominováni tito nejúspěšnější žáci: Radim Boháč - Krajské kolo M-TES (1. místo, Webové aplikace); Otakar Houdek - Krajské kolo SOČ (1. místo, Učební pomůcky); Pavel Pewner- Krajské kolo –(3. místo, Programování, kategorie Mikrořadiče);  Kryštof Piorecký - Krajské kolo Mladý programátor (1. místo, Programování), Krajské kolo M-TES (3. místo, Programování), Mezinárodní kolo NAG (3. Místo, kategorie  IoT); Jan Ruman - Krajské kolo SOČ (1. místo, Informatika);  Jan Valeš - Celostátní kolo Burza škol (2. místo, Tvorba webu), Mezinárodní kolo NAG (3. místo kategorie,  IoT).

Všem oceněným gratulujeme a děkujme za vzornou reprezentaci školy.