Jarní prázdniny 26.2. - 1.3. 2024

Chci studovat na písecké průmyslovce

Vloženo: 18.1.2024 | Zobrazeno: 979x | Zatím neupraveno
Ředitel školy vyhlašuje první kolo přijímacího řízení do prvního ročníku vzdělávání ve střední škole Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy, Písek, Karla Čapka 402.

Vloženo: 15.1.2024 | Zobrazeno: 668x | Zatím neupraveno
Vážení uchazeči o studium, letošní podoba přijímacího řízení je pro nás všechny nová. Ale jelikož si přejeme, abychom vše úspěšně zvládli, připravili jsme Vám stručný přehled základních informací, které budete pro správné a včasné podání přihlášky na naši školu potřebovat.

Vloženo: 24.2.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 12x | Zatím neupraveno
V pondělí 12. února jsme na naší škole přivítali odborníka v oblasti kybernetické bezpečnosti Ing. Karla Rozhoně z Nemocnice Písek, a.s. Jeho přednáška, zaměřená na žáky oboru Informační technologie třídy B3.I a B4.I, otevřela dveře k hlubšímu porozumění aktuálních výzev v kybernetické bezpečnosti.

Vloženo: 19.2.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 34x | Zatím neupraveno
Olympiáda z anglického jazyka se obvykle těší velkému zájmu a letos to nebylo jiné. Soutěž proběhla v pondělí 19. 2. 2024 v přednáškovém sále školy, a to hlavně kvůli počtu soutěžících. Olympiády se zúčastnilo 25 studentů z prvního až třetího ročníku.

Vloženo: 12.2.2024 | Zobrazeno: 107x | Zatím neupraveno
Chcete získat střední odborné vzdělání s maturitou v oblasti elektrotechniky a informačních technologií? Je pro vás důležité dobré uplatnění v praxi a možnost dalšího studia na vysokých školách? SPŠ a VOŠ Písek vám právě takové vzdělání umožní získat, pokud se rozhodnete u nás studovat.

Vloženo: 7.2.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 124x | Zatím neupraveno
Dne 5. 2. 2024 se studenti SPŠ a VOŠ Písek zúčastnili v Milevsku krajského finále ve florbalu a umístili se na 1. místě.

Vloženo: 31.1.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 116x | Zatím neupraveno
Včerejší Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické a Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni navštívili naši maturanti společně se svými vyučujícími Mgr. Olgou Procházkovou, Ing. Danielou Krupičkovou a Mgr. Ludmilou Klavíkovou. Zájem byl např. o laboratoř průmyslové robotiky, akustické laboratoře, alternativní zdroje energie, smart textilie, 3D tisk keramiky, robotickou kapelu, elektromobilitu, studentské projekty.

Celkem: 278 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.