Chci studovat na písecké průmyslovce

Vloženo: 3.5.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 133x | Zatím neupraveno

Ředitel SPŠ a VOŠ Písek oznamuje, že bude v nejbližších dnech vyhlašovat 2. kolo přijímacího řízení na obor vzdělání  Elektrotechnika – ŠVP (zaměření) Elektrotechnika a na obor vzdělání Elektrotechnika – ŠVP (zaměření) Počítačové projektování

Otevírá se tak velká šance na přijetí na SPŠ pro ty uchazeče, kteří nebyli v 1. kole přijímacího řízení přijati na žádnou školu, nebo byli přijati na školu nebo obor, kam nakonec ani nastoupit nechtějí. Obě zaměření – Elektrotechnika i Počítačové projektování jsou velice perspektivní a umožňují velmi široké uplatnění v praxi i v dalším studiu na vysokých školách.

Neuplatní-li uchazeč zápisový lístek v 1. kole, může podat přihlášku ke vzdělávání – studiu do 2. kola a být přijat ve 2. kole na naši školu. Pro 2. kolo budou využity výsledky z jednotné přijímací zkoušky z 1. kola, pokud ji uchazeč konal, a jinou zkoušku uchazeč konat nebude. Ostatní kritéria přijímacího řízení budou stejná jako v 1. kole. Přesné termíny konání 2. kola budou oznámeny v nejbližších dnech na webu školy a vývěsce před školou.

Pokud máte dotaz nebo nejasnosti ohledně 2. kola přijímacího řízení, volejte na telefonní číslo 382 214 805. Děkujeme.

Vloženo: 2.5.2022 | Zobrazeno: 98x | Zatím neupraveno

Vážení uchazeči, vážení rodiče, zápisové lístky můžete odevzdávat v kanceláři školy v těchto hodinách:

Pondělí: 7:00-11:00 a 12:00-16:00
Úterý:  7:00-11:00 a 12:00-15:00
Středa: 9:00-11:00 a 12:00-15:00
Čtvrtek: 7:00-11:00 a 12:00-15:00
Pátek: 7:00-11:00 a 12:00-14:00

Zápisové lístky odevzdávejte nejpozději do 13. května 2022. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 382 214 805.

Vloženo: 26.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 916x | Zatím neupraveno
Kdy budou zveřejněny výsledky 1. kola přijímacího řízení? Celkové výsledky 1. kola přijímacího řízení v anonymizované podobě s uvedením pořadí přijatých uchazečů pod evidenčním (registračním) číslem budou zveřejněny nejpozději v pondělí 2. května 2022 na webových stránkách školy a na vývěsce před budovou školy.

Vloženo: 11.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 193x | Zatím neupraveno

Vloženo: 11.4.2022 | Autor: trojan | Zobrazeno: 227x | Zatím neupraveno
Dne 8. 4. 2022 se v areálu FC Písek konalo okresní kolo středních škol ve fotbale. Náš tým SPŠ a VOŠ, který má v sestavě výborné fotbalisty trénující pod klubem FC Písek a pravidelně nastupující v zápasech různých kategorií, podal výkon, který kvalitou jasně převyšoval ostatní týmy. V posledním utkání proti mužstvu obchodní akademie však náš tým lehce polevil a uhrál výsledek jen 0:0, kdy jejich brankář v nadstavbě bravurně vychytal 2 penalty našich playerů.

Celkem: 167 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.