Vážení rodiče,

chceme Vás informovat, že schůzka rodičů budoucích žáků 1. ročníků se uskuteční ve středu 12. 6. 2024 od 15 hodin.

Informace k této schůzce byly odeslány 24. 5. 2024 na e-maily uvedené v přihláškách přijatých uchazečů.

Chci studovat na písecké průmyslovce

Vloženo: 7.6.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 147x | Zatím neupraveno
Dne 6. června 2024 se na výstavišti v Českých Budějovicích uskutečnila dlouho očekávaná akce "Dobrodružství s technikou". Tento zážitkový den, který trval od 9:00 do 18:00 hodin, byl určen nejen dětem, ale také rodičům, učitelům a všem obdivovatelům techniky.

Vloženo: 2.6.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 136x | Zatím neupraveno
Velké poděkování míří k většině žáků prvních ročníků, kteří se v rámci předmětu Základy ekologie věnovali „mini-projektům“ v oblasti Třídění a recyklace.

Vloženo: 28.5.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 235x | Zatím neupraveno
Studium a fotbal v Písku. Klub pořádá náborový trénink pro dorost. Na začátku června proběhne v areálu Městského stadionu jednodenní náborový kemp pro hráče v kategorii dorostu, kteří jdou od nadcházejícího školního roku studovat do Písku.

Vloženo: 28.5.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 237x | Zatím neupraveno
Chci Vás informovat, že tradiční schůzka rodičů budoucích žáků 1. ročníku s jejich třídními učiteli se bude konat ve středu 12.6.2024 od 15:00 v budově školy.

Vloženo: 22.5.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 259x | Zatím neupraveno
V pátek 17. května se v rámci Pískoviště konalo akcí mnoho a jednu z nich absolvovala třída B3.I. Šlo o veřejné čtení v aranžovaných říčních lázních s názvem "Nebuďte marní, čtěte s námi Rozmarné léto!"

Vloženo: 20.5.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 327x | Zatím neupraveno
V pátek 17. května se na řece Otavě mezi Kamenným a Novým mostem v Písku uskutečnila tradiční akce s názvem "Draci mezi mosty". Závodů se zúčastnily týmy ze středních a základních škol, a to i přes nepříznivé počasí.

Vloženo: 20.5.2024 | Autor: bartuska | Zobrazeno: 268x | Zatím neupraveno
Duben nabízel studentům středních škol spoustu aktivit. Jednu z nich využili naši žáci na tzv. Médiakempu, který pořádalo Centrum pro pomoc dětem a mládeži http://www.cpdm.cz/

Celkem: 300 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.