Písecká průmyslovka slaví 80 let od svého založení
3.9.2021

K významnému výročí se připravuje slavnostní odpoledne s vernisáží výstavy, koncertem školní skupiny Rezistence a doprovodným programem. Výstava nastíní historii školy založené na podzim roku 1941 a přes významné milníky v uplynulých 80 letech představí i její současnost.
Všichni jsou srdečně zváni do Městské knihovny Písek dne 1. 10. 2021 od 15 hodin. Těšíme se na naše bývalé kolegy a absolventy každého věku, veškeré přátele naší školy i širokou veřejnost. Budeme rádi, když si s námi přijdou zavzpomínat a pobavit se.

Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy

1.9.2021

Prázdniny končí, škola začíná!
Všechny žáky (nové i ty starší) zdravíme ve školním roce 2021-2022 a přejeme, aby se vydařil. Ať se vám na průmce líbí!

Připojíte se také?

Vloženo: 9.9.2021 | Autor: trojan | Zobrazeno: 95x | Zatím neupraveno
Naši žáci totiž nikdy nestojí stranou a jako dobrovolníci krev darují pravidelně! Doufejme, že oslovíme i další a zbrusu nové dárce z průmyslovky.