Písecká průmyslovka slaví 80 let od svého založení
3.9.2021

K významnému výročí se připravuje slavnostní odpoledne s vernisáží výstavy, koncertem školní skupiny Rezistence a doprovodným programem. Výstava nastíní historii školy založené na podzim roku 1941 a přes významné milníky v uplynulých 80 letech představí i její současnost.
Všichni jsou srdečně zváni do Městské knihovny Písek dne 1. 10. 2021 od 15 hodin. Těšíme se na naše bývalé kolegy a absolventy každého věku, veškeré přátele naší školy i širokou veřejnost. Budeme rádi, když si s námi přijdou zavzpomínat a pobavit se.

Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy

1.9.2021

Prázdniny končí, škola začíná!
Všechny žáky (nové i ty starší) zdravíme ve školním roce 2021-2022 a přejeme, aby se vydařil. Ať se vám na průmce líbí!

Hlasujme a podpořme školní tým ze třídy B2.I

Vloženo: 9.6.2021 | Autor: trojan | Zobrazeno: 650x | Zatím neupraveno
jmenovitě žáky Adama Bártíka, Roberta Jaroše a Jana Hejduška, kteří se pustili do soutěže Talenty pro firmy! Více informací lze dohledat na t-profi.eu a zde uvádíme odkaz na hlasování, kde JE NUTNO HLASOVAT PRO TÝM 5. KERN-LIEBERS s.r.o. (soutěžní tým společnosti KERN-LIEBERS CR spol. s r.o. + tým SPŠ + tým ZŠ Šindlovy Dvory).

Připojujeme pár informací o soutěži a znovu vyzýváme k hlasování!
Soutěž Talenty pro firmy (T-profi) je zaměřena na podporu a popularizaci techniky a technických profesí u dětí a mládeže. Účastníci soutěže si otestují svoji zručnost, digitální znalosti, schopnosti komunikace mezi vrstevníky, ale i s dospělými.
Letošní ročník je již šestým v řadě a poprvé zcela v novém kabátě – ONLINE.
Soutěž je realizována Jihočeskou hospodářskou komorou ve spolupráci s Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s.. Letošní ročník nabízí opět přeshraniční spolupráci se školou z Haslachu – Technische Fachschule Haslach, a to díky financování z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika (č.p. KPF-01-200).
Zde můžete nahlédnout i do historie školní účasti a úspěchů: http://wiki.sps-pi.cz/index.php/T-profi