Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies

Nepřehlédněte
Písecká průmyslovka slaví 80 let od svého založení
3.9.2021

K významnému výročí se připravuje slavnostní odpoledne s vernisáží výstavy, koncertem školní skupiny Rezistence a doprovodným programem. Výstava nastíní historii školy založené na podzim roku 1941 a přes významné milníky v uplynulých 80 letech představí i její současnost.
Všichni jsou srdečně zváni do Městské knihovny Písek dne 1. 10. 2021 od 15 hodin. Těšíme se na naše bývalé kolegy a absolventy každého věku, veškeré přátele naší školy i širokou veřejnost. Budeme rádi, když si s námi přijdou zavzpomínat a pobavit se.

Ing. Jiří Uhlík, ředitel školy

1.9.2021

Prázdniny končí, škola začíná!
Všechny žáky (nové i ty starší) zdravíme ve školním roce 2021-2022 a přejeme, aby se vydařil. Ať se vám na průmce líbí!

 
 
Zřizovatel

 
 
Škola doporučená zaměstnavateli

 
 
Partnerská škola

 
 
Mapa webu
A
A
A

Zapojte se do SMART CITIES

Vloženo: 13.5.2021 | Zobrazeno: 480x | Zatím neupraveno
Vážení žáci a studenti, rád bych Vám jako zástupce Smart Písek a hlavně ČVUT v Praze Fakulty dopravní nabídl možnost zapojit se do unikátního projektu, kterým můžete i Vy přispět ke změně tváře Vašeho města, a to prostřednictvím účasti na nově vznikajícím projektu studentského projektu letní škola Smart Cities.

Zapojení studentů do živých témat spojených s problematikou Smart Cities je jedním z klíčových kroků k vytvoření lepšího místa k životu nás všech.

Projekt Vám nabízí možnost účastnit se mezinárodního symposia SCSP2021, které je primárně zaměřeno na problematiku Smart City, a dále aktivní zapojení se do workshopů. Díky tomu získáte povědomí o současných moderních projektech a plánech a získáte zkušenosti s účastí na mezinárodní konferenci a workshopech. Vaše zkušenost může být vnímána i jako příprava na studium na vysoké škole a práce v mezinárodním týmu, ze které by pro Vás mohly vzejít dobré kontakty na zahraniční účastníky projektu. Zároveň pokud COVID situace dovolí, může být projekt doplněn o návštěvu partnerských měst. Vzhledem k mezinárodní spolupráci to mohou být města v Evropě nebo i USA atd.

 

Více o symposiu získáte na webové stránce symposia https://www.sps-pi.cz/content/img/link.pnghttps://akce.fd.cvut.cz/en/scsp2021 nebo se zeptejte přímo mě https://www.sps-pi.cz/content/img/mail.pnghorazpat@fd.cvut.cz nebo ostatních organizátorů, hlavně se nebojte zeptat, informace doplním. Pokud bude větší zájem, jsem ochotný prezentovat online celý projekt pro všechny, vše po vzájemné dohodě zájemců.

 

Neváhejte a přidejte se k nám, záleží nám na budoucnosti nás všech a naší prioritou je kvalita života ve městech a soulad člověka a technologií.

 

Ing. Patrik Horažďovský

ERASMUS Coordinator and Academic Worker

CTU in Prague Faculty of transportation sciences Department of Transport Telematics

 

Mail: https://www.sps-pi.cz/content/img/mail.pnghorazpat@fd.cvut.cz

Tel: 224 359 552

GSM: 732 630 900