V pátek 19. 4. 2024 od 15:30 proběhnou třídní schůzky rodičů.

Výsledky školního kola SOČ

Vloženo: 9.4.2021 | Autor: trojan | Zobrazeno: 1884x | Zatím neupraveno
Na školním kole SOČ, které proběhlo online ve středu 7. 4. od 15:30, se prezentovalo 7 prací v soutěžní části a 21 prací v částí výstavní. Velké poděkování patří všem zúčastněným z řad soutěžících, poroty i organizátorů a pedagogů. K dosaženým výsledkům našim žákům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v krajském kole! A zde jsou výsledky od poroty ve složení:

Obor: Elektrotechnika: Porota: Ing. Ivo Cuřín a Ing. Tomáš Kneslík

1. místo: Milan Jiříček Milan (B4) s prací ovladač Netio zásuvek, porota doporučila postup do krajského kola

2. místo: Daniel Mašek (B4) - Určení výšky hladiny – API pro Jablotron, porota doporučila postup do krajského kola

3. místo: František Urban (A4) - Bazénový teploměr

4. místo: Jakub Skorunka Jakub (A4) - Sběr dat

obor: Učební pomůcky Porota: Ing. Ivo Cuřín a Ing. Tomáš Kneslík

1. místo: Tomáš Soukup (A4) s prací Model inteligentního domu, porota doporučila postup do krajského kola

obor: Informatika Porota: Ing. Břetislav Bakala, Ing. Miroslav Široký a Mgr. Jana Bakalová

1. místo: Ludvík Prokopec (B4) Reaktivní HTML elementy, porota doporučila postup do krajského kola

2. místo: Vojtěch Divoký (B3) LetBike, porota doporučila postup do krajského kola

Vystavovatelé: (bez pořadí)

C4 Kolář Vít Meteostanice

C4 Švarc Michal Ovládání maticového displeje

C4 Zdráhal Filip Luxmetr

Více informací najdete na našem webu v odkazu SOČ 2021.