Neváhejte a soutěžte!

Vloženo: 26.10.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 1285x | Zatím neupraveno
Přinášíme informace k přípravě a účasti na MATEMATICKÉ OLYMPIÁDĚ na stránkách: http://www.matematickaolympiada.cz Na online kurzy pro studenty k úlohám domácího kola MO (6. a 13.11. kategorie A – 3. a 4. ročník, 20. a 27.11. paralelně kategorie B – 2. ročník a C – 1. ročník) se lze přihlásit po zaregistrování na https://olympiada.karlin.mff.cuni.cz.

Současně zveme zájemce na online soutěž zaměřenou na kreativitu a podnikavost JA CITI MEZINÁRODNÍ INNOVATION CAMP!

Termín akce: 10. 11. 2020, 8:00 – 16:30.
Místo: Akce proběhne online. Přihlášeným účastníkům budou zaslány podrobné informace a odkaz do virtuální místnosti.
Podmínky účasti:
• Z jedné školy se přihlašuje max. 10 studentů (max. 2 týmy po 5 studentech) + 2 náhradníci. Týmy budou sestaveny ze studentů ze stejné školy.
• Přihlášku musí vyplnit každý účastník jednotlivě.
• Je potřeba, aby se přihlášení studenti zúčastnili celého průběhu soutěže, od začátku v 8:00 až do ukončení v 16:30 hodin.
Přihlásit se můžete na: www.jaczech.cz
Máte možnost zúčastnit se jedinečné akce a stát se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů, vyzkoušet si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajovat své nápady před odbornou porotou!
3 NEJLEPŠÍ ČESKÉ TÝMY BUDOU OCENĚNY HODNOTNÝMI CENAMI!
Soutěže se zúčastní 80 středoškoláků rozdělených do několika týmů. Soutěžící čeká intenzivní program plný praktických aktivit a teambuildingu a jejich úkolem bude přijít s novým řešením reálného problému z oblasti společenských vztahů a finanční gramotnosti. Téma zadání bude až do oficiálního zahájení soutěže utajeno. Každý tým bude svůj koncept prezentovat před odbornou porotou.