V pátek 19. 4. 2024 od 15:30 proběhnou třídní schůzky rodičů.

2. kolo přijímacího řízení - šance pro uchazeče, kteří nebyli přijati na žádnou školu nebo zvolený obor vzdělání

Vloženo: 16.6.2020 | Zobrazeno: 1382x | Zatím neupraveno
Uchazeči, kteří nebyli přijati ke vzdělávání v 1. kole přijímacího řízení na žádnou školu nebo zvolený obor vzdělání, budou mít možnost podat přihlášku (s potvrzeným prospěchem ze ZŠ a potvrzením od lékaře)  do 2. kola přijímacího řízení, které bude ředitel školy vyhlašovat pro tyto obory vzdělání:

26-41-M/01 Elektrotechnika, ŠVP Elektrotechnika,
26-41-M/01 Elektrotechnika, ŠVP Počítačové projektování.

V případě zájmu o oba obory je nutno podat dvě přihlášky. Konal-li uchazeč v 1. kole přijímacího řízení jednotnou přijímací zkoušku na jiné škole, doloží s přihláškou ke vzdělávání také  Výpis výsledků didaktických testů jednotné přijímací zkoušky.

Přesné podmínky a kritéria přijímacího řízení budou zveřejněna v nejbližších dnech. Do 2. kola se uplatní výsledky jednotné přijímací zkoušky z 1. kola a další přijímací zkoušky se konat nebudou.

Pokud potřebujete radu, jak dále postupovat, neváhejte k nám do školy zavolat na číslo 382 214 805 nebo pište na e-mail info@sps-pi.cz.