Žáci ze SPŠ a VOŠ Písek získali 1. místo v soutěži nazvané Vybuduj úspěšnou firmu

Vloženo: 23.3.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 21x | Zatím neupraveno

Pozitivní zprávu v nelehké době a skvělý úspěch v podobě prvenství studentů SPŠ a VOŠ Písek na soutěži Unisim přinesli žáci ze třídy B4.I. Josef Losos, David Jansa  a Petr Staňo se pod vedením Ing. Špirhanzlové zúčastnili on-line soutěže s názvem Vybuduj úspěšnou firmu a obsadili 1. místo. Postupují tak do republikového kola, které by mělo proběhnout na začátku června. Výše jmenovaní přislíbili organizátorům svoji účast a doufejme, že se finále uskuteční. Našim žákům k vítězství gratulujeme. Připojujeme vyjádření organizátorů, kteří poděkovali všem soutěžícím a přidali informaci, že základní kolo za účasti rekordního počtu týmů úspěšně proběhlo a že do dalších bojů postupuje vždy první (plzeňské finále) a druhý (pražské finále) tým ve své hře. Jistě nikoho nepřekvapí informace, že vzhledem k nouzovému stavu v České republice je finálové kolo přesunuto právě do červnového termínu a v případě nutnosti by se realizovalo opět online formou.
Přejeme hodně dalších úspěchů soutěžícím a organizátorům klidný průběh akce.