22.9.2020

Den otevřených dveří proběhne ve škole v pondělí 23. listopadu 2020. Průběh akce bude přizpůsoben aktuální epidemiologické situaci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
9.9.2020
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů nákazy Covid-19 bude dle aktuálního oznámení ministra zdravotnictví od zítřka povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. Závazné podrobnosti ohledně škol nebyly zatím zveřejněny. Téměř s jistotou se ale dle vyjádření ministra školství předpokládá nošení roušek ve společných prostorech a chodbách školy, tj. i při vstupu do školy. Vedení školy doporučuje žákům, studentům i zaměstnancům školy průběžně sledovat sdělovací prostředky a zítra si do školy roušku určitě přinést. /Zveřejněno dle informací obecně známých ke 12. hodině dne 9. září 2020./
2.9.2020

Škola důrazně upozorňuje zaměstnance školy, žáky, studenty, zákonné zástupce žáků a ostatní veřejnost, že osoby, které vykazují jakékoliv příznaky infekčního onemocnění, nesmí do školy vstoupit!

Maturanti navštívili Dny otevřených dveří na ZČU Plzeň

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: trojan | Zobrazeno: 142x | Zatím neupraveno

Budoucí maturanti SPŠ a VOŠ Písek navštěvují pravidelně Dny otevřených dveří na ZČU Plzeň, především na Fakultě elektrotechnické a Fakultě aplikovaných věd. Letos se této akce koncem ledna zúčastnily všechny tři třídy 4. ročníku oboru Elektrotechnika a Informační technologie a řada účastníků je už rozhodnutá, že podá přihlášku k dalšímu studiu právě na univerzitu do Plzně, která je zároveň naší partnerskou školou a s níž máme podepsanou smlouvu o spolupráci.