Přijímací řízení na VOŠ
4.9.2019

Přijímací řízení ke studiu na Vyšší odborné škole probíhá do 31. 10. 2019.

Spolupráce s firmou ERA

Vloženo: 28.6.2019 | Autor: trojan | Zobrazeno: 94x | Zatím neupraveno

Spolupráce školy s firmou ERA a.s. nabízí další možnosti žákům a studentům písecké průmyslové školy

Po společném květnovém setkání vedení písecké průmyslové školy a zástupců firmy ERA a.s. se sídlem v Pardubicích proběhlo první představení firmy   žákům prvního ročníku minulý týden v pátek přímo ve škole.

Firma ERA se specializuje na  vývoj multilateračních systémů a technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu. Vyvíjí, vyrábí a implementuje v dnešní době nezbytné systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely.

Jedna z poboček firmy sídlí ve Strakonicích, a proto nabídka pro realizaci odborných praxí nejen žáků průmyslové školy, ale i studentů vyšší odborné školy slibuje rozšíření spolupráce s další partnerskou firmou.