V pátek 19. 4. 2024 od 15:30 proběhnou třídní schůzky rodičů.

Mechaton 2019

Vloženo: 15.4.2019 | Zobrazeno: 503x | Zatím neupraveno

Dron jsem vyhrál za první místo v soutěži Mechaton 2019, kterou pořádala firma Bosch. Celkem se soutěže zúčastnilo 10 týmů složených z vysokoškolských
i středoškolských studentů z celé republiky, jeden tým měl i členy ze Slovenska.

Náš soutěžní tým s názvem Princezny byl náhodně složen studenty z ČVUT FEL Praha, VUT Brno a VOŠ Písek. Úkolem soutěže bylo převést kostičky z náklaďáků do skladu a poté do výrobních linek, a to pomocí vlastní konstrukce s využitím stavebnice LEGO MINDSTOMS EV3 a součástí vytisknutých na 3D tiskárně.
Na vymyšlení řešení jsme měli skoro celé dva dny (jelo se nonstop, bez spánku). Jako jediní jsme splnili alespoň částečně celé zadání a obsadili jsme 1. místo.

Josef Vonášek, student 2. ročníku VOŠ Písek