Změna úředních hodin studijního oddělení
5.2.2019

Nové úřední hodiny:

pondělí: 7 – 12 hod; 13 – 17 hod;

úterý:    7 – 12 hod; 13 – 15 hod;

středa:   7 – 12 hod; 13 – 16 hod;

čtvrtek:  7 – 12 hod; 13 – 15 hod;

pátek:    7 – 12 hod; 13 – 14 hod;

Cisco NAG Hradec Králové

Vloženo: 1.4.2019 | Autor: trojan | Zobrazeno: 90x | Zatím neupraveno

David Jansa, Josef Losos a Pavel Štěpánek, žáci třetího ročníku písecké průmyslovky studijního oboru Informační technologie, reprezentovali školu v národním kole soutěže Cisco Networking Academy Games – kategorie HS3 tříčlenných družstev v Hradci Králové. Celkem se soutěže zúčastnilo Z patnácti zúčastněných týmů z České republiky, obsadil náš školní tým pěkné 8. místo. Soutěžící měli za úkol zprovoznit síť napadenou útočníkem, zjistit změny konfigurace po útoku a znemožnit útočníkovi další přístup do sítě. Postup byl online vyhodnocován, takže si mohli soutěžící z výchozího počtu bodů 9 polepšit, nebo také nesprávným postupem o body přijít. Bylo zajímavé sledovat dynamický vývoj pořadí v průběhu řešení online na velkoplošné projekci.

Ing. Břetislav Bakala, koordinátor ICT a učitel odborných předmětů