RSS kanál Přidat do oblíbených Mapa stránek

Aktivity studentů

Žáci z B1.I navštíví Městskou knihovnu v Písku

29.1.2018

V úterý 30. 1. 2018 se žáci ze třídy B1.I vypraví do Městské knihovny Písek. Akce proběhne v rámci výuky ČJL, sraz žáků je ve 13:45 před knihovnou, kde akce také skončí. O dohled v knihovně se postará Mgr. Hana Maříková.

DOD na FEL ZČU Plzeň – v úterý 30. 1. 2018

26.1.2018

DOD na ZČU Plzeň pořádá příští týden Fakulta elektrotechniky, a to v úterý 30. 1. 2018. Na akci se vypraví žáci ze tříd A4.E a C4.E a někteří žáci třídy A3.E a C3.E. O dohled se postará Ing. M. Paul. Náklady na dopravu hradí ZČU a autobus bude přistaven v 7:55 před školu, návrat bude zorganizován dle programu DOD. Žáci z A4.E, kteří do Plzně nepojedou (přesný seznam u vedení školy), se dostaví do školy a celý den se učí dle rozvrhu C4.E spolu s C4.E. Účast na jednotlivých hodinách bude kontrolována a evidována v bakalářích.

V DFŠ Písek zhlédli naši žáci představení v angličtině

Ve čtvrtek 25. 1. se žáci ze tříd  A3.E a C3.E vydali do Divadla Fráni Šrámka v Písku, kde zhlédli představení v angličtině.

DOD na Fakultě aplikovaných věd ZČU Plzeň – ve středu 24. 1. 2018

Ve středu 24. ledna navštívili žáci čtvrtého ročníku a zájemci ze třetího ročníku studijního oboru „Aplikovaná informatika“ Den otevřených dveří pořádaný Fakultou aplikovaných věd Západočeské univerzity Plzeň. Ukázkové prezentace proběhly v sedmi různých oblastí studia, vědy a výzkumu. Žáci byli kromě kvalitního odborného obsahu studia a vybavení na špičkové úrovni motivováni také tzv. „Šancomatem“, který nabízí kromě výsledků testů společnosti SCIO přijetí podle bonifikací určených výsledky studia ve 3. a 4. ročníku na SŠ. Více na www.mojefavka.zcu .

Ing. Břetislav Bakala

DOD1

DOD

Žáci ze 3. a 4. ročníku se zúčastní představení „Petr a Lucie“ – v pondělí 22. 1. od 10:00

15.1.2018

V pondělí 22. 1. 2018 se od 10:00 představí v píseckém DFŠ pražské Divadlo různých jmen, a to s nově nastudovaným představením s názvem Petr a Lucie. Akce se zúčastní žáci ze všech tříd 3. a 4. ročníku. Po 2. vyučovací hodině se žáci přesunou do DFŠ, kde bude mezi 9:45 až 9:50 sraz, a po představení začíná pravidelná výuka 5. vyučovací hodinu. Vstupné 100,- Kć žáci odevzdají svým češtinářkám, které se postarají o dohled.

Třída C3.E odchází společně s dohledy Mgr. Klavíkovou a Štěpánkou Gage v 9.40 od SPŠ a VOŠ Písek, společně se také  vrací do školy po skončení akce.

Žáci ze SPŠ byli pozváni do rádia Faktor, RockRádia a navštívili i redakci MF DNES

17.12.2017

Literárně a mediálně činní žáci ze SPŠ a VOŠ Písek podnikli v pondělí 27. 11. 2017 skvělou exkurzi do Českých Budějovic, kam je jako pedagogický dohled doprovodila Mgr. Klavíková. Na základě pozvání od firmy Radiohouse se vypravili do studia RockRádia, následně i Hitrádia Faktor a současně navštívili také redakci Mladé fronty DNES. V našich školních novinách, které vyjdou těsně před vánočními prázdninami (a budou umístěny i na školním webu v odkazu Průmkařiny), můžete najít veškeré podrobnosti a dojmy našich reportérů.

Radio

Žáci z B4. I navštívili JETE

V pátek 1. 12. se žáci ze třídy B4.I vypravili na exkurzi do Jaderné elektrárny Temelín, kam je doprovodil jako pedagogický dohled Mgr. Ing. Široký.

Naši žáci a učitelé koncertovali v Domově pro seniory

16.12.2017

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 byl uspořádán v Domově pro seniory koncert. Akce byla zrealizována ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Bonum Písek jako hudební předvánoční dárek seniorům. Hudební skupina ze SPŠ a VOŠ Písek s názvem Rezistence byla zformována žáky pod vedením jejich pedagogů a současně výborných muzikantů Ing. Bakaly a Ing. Kulandy. Ve čtvrtek koncertovali Ing. Bakala, Ing. Kulanda a žáci Jan Boček a Stanislav Zemek ze třídy B2.I a Kryštof Karvánek z A3.E.

kon1

kon3

kon2

Maturitní ples B4.I v pátek 5. 1. 2018

11.12.2017

Hned pár dní po vánočních prázdninách a silvestrovských oslavách nás čeká další maturitní ples SPŠ a VOŠ Písek. Tentokrát ho pořádají žáci ze třídy B 4.I, a to v pátek 5. 1. 2018 od 19:00. Jde o poslední maturák písecké průmyslovky, tak neváhejte a pořiďte si lístky už teď!

Poster

Žáci z B4.I se vypraví na exkurzi do JE Temelín

26.11.2017

Dne 1. 12. 2017 se třída B4.I zúčastní exkurze do JE Temelín.

Starší příspěvky »
CEZ
Nahoru Doporučit stránku
Skupina ČEZ Jihočeská hospodářská komora České vysoké učení technické FEL ZČU Cesnet Cisco UNIV Webarts Studio FC Písek IHC Písek OP VVV